Otevření auta bez klíče VAG HU66 Lockpick

26. července 2013 v 22:15 | autolockpick.cz

Rakingová planžeta GOSO HU66

slouží k odemykání zámků automobilů koncernu VAG. tzn. Škoda, Audi, VW, Seat. Odemknout lze modely které používají lamelový klíč (klíč s vyfrézovanou drážkou z boku). Označení nástroje -HU66 je podle označení planžety klíče která nese také označení HU66. Jestli že je lockpick nástroj určen jen pro určitý typ vložky zámku, bývá označení nástroje shodné s označením planžety klíče. Takže pro VAG má planžeta klíče označení HU66, BMW používá tři typy klíčů s označením HU92, HU58 a HU100R. A samozřejmě nástroje pro odemknutí těchto zámků nesou stejné označení.

S planžetou GOSO HU66 otevřete výše zmíněné modely vozidel s vyjímkou modelů které od určitého roku (cca 2002, hlavně škoda Octavia) používají nový typ vložky zámku a to takzvaný dělený zámek, neboli zámek se spojkou. Tento poznáte tak, že po pokusu o usazení stavítek s touto planžetou dojde pouze k protočení válce vložky. Z vlastní zkušenosti ale doporučuji tuto planžetu vyzkoušet vždy jako první. Může se stát, že se vám bude štěstí nakloněno a podaří se vám odemknout i tento bezpečnostně vyspělejší typ vložky.

Planžeta GOSO HU66 je celosvětově oblíbená pro její jednoduchost a rychlost jejího použití. Určitě by neměla chybět žádnému začátečníkovy ani profesionálovy. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robertacice Robertacice | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 15:16 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-livraison-rapide-belgique/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-livraison-rapide-belgique/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama